فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند بیمارستانی / قیمت عمده انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت عمده انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در نمایندگی رسمی عمده فروشی انواع پارچه های بیمارستانی، قیمتی رقابتی و منصفانه است و خریداران می توانند خریدی تضمین شده از نظر کیفیت را هم تجربه کنند.
حتما می دانید که از زمان های گذشته تا به امروزه، غالبا بیمارستان ها از منسوجات و لباس هایی استفاده می نمایند که قابل شست و شو و ضد عفونی کردن، می باشند.
اگر چه در برخی از مصارف بیمارستانی کاربرد پارچه های قابل شست و شو از اهمیت جدی برخوردار بوده، اما برای برخی از مراکز درمانی و بیمارستان ها، خصوصا بیمارستان های دولتی، با افزایش هزینه هایی نیز همراه بوده است.
هزینه هایی که برای تأمین مواد ضد عفونی کننده مانند آبژاول، هزینه مصرفی آب، هرینه خرید دستگاه اتوکلاو و …، که می توانند به نوعی هزینه هایی اضافی تلقی گردند.
با گذشت زمان امروزه شاهد تولید انواع پارچه اسپان باند یکبار مصرف هستیم که توانسته علاوه بر نقش جدی در رعایت بهداشت مراکز درمانی، کاهش هزینه های تولید منسوجات و البسه بیمارستانی را هم با خود به همراه داشته باشد.

کارگاه های تولیدی که می خواهند انواع منسوجات و البسه یکبار مصرف بیمارستانی را با کیفیت و قیمت خوبی تولید کنند؛ می توانند تا پایان این مطلب همراه ما بوده تا با آگاهی کامل قبل از خرید، خریدی مطمئن را تجربه کرده باشند.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند چگونه تولید می شود؟

از مواردی که در خطوط فوق بیان شد؛ این طور می توان استنباط کرد که امروزه یکی از مصرفی ترین پارچه ها که در کارخانجات نساجی تولید می گردد، پارچه یکبار مصرف اسپان باند است.
پارچه اسپان باند پارچه ای بی بافت یا نبافته بدون تار و پود است که توسط الیاف پرس، با استفاده از دستگاه هایی خاص در کارخانه های موجود در کشور ما، تولید و سپس روانه بازارهای فروش می گردد.
گرانولی با نام پلی پروپیلن از اصلی ترین ماده اولیه تشکیل دهنده پارچه های اسپان باند بوده که توسط کارخانه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.
در کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند ایران، این پارچه ها با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۸ الی ۴۰۰ گرم با متنوع ترین کالیته رنگی، تولید و به عرضه می رسند.
پارچه های اسپان باند تک لایه را S، اسپان باند دو لایه را SS و اسپان باند سه لایه را SSS یا ۳S نامیده و چون هیچگونه تار و پودی نداشته، آن ها را با نام های پارچه بی بافت، پارچه نبافته و پارچه سوزنی نیز در بازار پارچه فروشی، می شناسند.
هر یک از پارچه های اسپان باند تک لایه، دو لایه و چند لایه، می توانند برای کاربردهای گوناگون مناسب بوده که امروزه با مشخصات و ویژگی هایی که کارخانجات گوناگون در نظر می گیرند هم تولید می گردند.
به عنوان مثال کارخانه های تولید کننده پارچه اسپان باند می توان برای پارچه های تولیدی خود، خصوصیات ذیل را در نظر گرفته و سپس آن ها را روانه بازارهای فروش پارچه نمایند:

 • آنتی باکتریال بودن
 • آنتی یو وی بودن
 • قابلیت چاپ انواع طرح های تبلیغاتی روی پارچه اسپان باند
 • آب گریز بودن
 • آب دوست بودن
 • زیر دست نرم و وزن سبک
 • کالیته رنگی متنوع با عدم پس دادن رنگ

این موارد از مهم ترین خصوصیات پارچه اسپان باند نبافته بوده که می توانند این پارچه را در مصارف گوناگونی، با بالاترین میزان کارایی، مورد استفاده قرار داده باشند.
در حال حاضر تمامی پارچه های اسپان باند به شکل رولی در بازار خرید و فروش شده و طاقه های موجود دارای متراژ ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ متر بوده اند.

کاربرد پارچه اسپان باند در صنایع مختلف

همانطور که گفته شد پارچه های اسپان باند در دسته منسوجات بی بافت قرار داشته و امروزه می توانند از موارد مصرفی گوناگونی در حوزه های مختلف برخوردار باشند.
ویژگی های پارچه اسپان باند خوب و درجه یک که توسط برخی از کارخانجات تولیدی به شکل ترکیبی با مواد گوناگون دیگر مانند ملت بلون تولید می شود، سبب شده تا کاربردهای زیادی از پارچه های اسپان باند را شاهد باشیم.
پارچه های یکبار مصرف اسپان باند در صنایع گوناگونی کاربرد دارند که از جمله مهم ترین این صنایع می توان به این موارد اشاره داشت:

 1. صنعت عمران و راهسازی
 2. صنعت کشاورزی و گلخانه ای
 3. صنعت تولید انواع چرم مصنوعی
 4. صنعت تولید انواع کاورهای تبلیغاتی و بسته بندی لوازم گوناگون از قبیل لوازم خانگی و …

اما آنچه که مهم ترین و بیشترین استفاده از پارچه های یکبار مصرف اسپان باند را رقم زده، در صنعت بهداشتی و پزشکی بوده است.
بله امروزه شاهد بیشترین میزان استفاده از پارچه های اسپان باند در تولید انواع البسه و منسوجات پزشکی و بهداشتی هستیم که از آن دسته می توان این موارد را نام برد:

 • تهیه دستمال مرطوب
 • تهیه انواع تنظیف های بهداشتی
 • تهیه انواع رویه بهداشتی برای پوشک و نوارهای بهداشتی
 • تهیه روپوش یکبار مصرف برای پزشکان متخصص پزشکی قانونی
 • گان و شان بیمارستانی
 • ماسک و کلاه یکبار مصرف
 • البسه مخصوص اتاق جراحی و به خصوص انواع کاور کفش
 • تولید دمپایی های یکبار مصرف بیمارستانی مناسب اتاق بیماران و بخش رادیولوژی
 • انواع رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی

شایان ذکر است که در تولیدات پزشکی و بیمارستانی، از انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی با طیف رنگی مخصوص مراکز درمانی و بیمارستانی و با عرض و گرماژهای ذیل استفاده می کنند:

 1. رنگ مصرفی از پارچه های اسپان باند بیمارستانی: آبی، سفید، سبز و صورتی
 2. عرض موجود از پارچه های اسپان باند بیمارستانی: ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر
 3. گرماژ تولیدی و مصرفی پارچه های یکبار مصرف اسپان باند بیمارستانی: ۳۰، ۳۸، ۴۰، ۵۰، ۶۰، ۷۰، ۸۰ و ۹۰ گرم

اما آیا می دانید که نقش پارچه اسپان باند بیمارستانی در رعایت بهداشت مراکز درمانی، بهداشتی و بیمارستانی چقدر بوده است؟
علاوه بر نقش موثر استفاده از پارچه های یکبار مصرف در بیمارستان ها، نقش اقتصادی و کاهش هزینه های بیمارستان ها را هم بایستی جدی گرفت.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

نقش پارچه اسپان باند در بهداشت بیمارستان ها

بیمارستان ها بایستی مکان هایی کاملا بهداشتی و استریل بوده تا در فضایی کاملا امن از هر لحاظ، کادر درمانی بتوانند به معالجه بیماران و مراجعه کنندگان پرداخته باشند.
بی شک ورود هر گونه آلودگی و میکروب به بخش های گوناگون بیمارستان ها می تواند سلامت بیماران و حتی کارکنان بیمارستان ها را به خطر انداخته باشد.
به همین سبب است که نوع پوشش کارکنان و بیماران و منسوجاتی که مورد مصرف در بخش های بیمارستان ها قرار می گیرند، همه و همه بایستی کاملا استریل و بهداشتی بوده باشند.
بر این اساس امروزه کارخانجات تولید کننده پارچه های بیمارستانی، دو دسته از پارچه های بیمارستانی را با مشخصات و ویژگی های منحصربفرد، تولید و به عرضه می رسانند:

 1. دسته اول پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی هستند که آنتی باکتریال و استریل بوده و البسه و منسوجات تولیدی از آنها، همانطور که از نامش پیداست، یکبار مصرف می باشند.
 2. دسته دوم هم پارچه های بیمارستانی با خاصیت ضد آبژاول هستند که قابل شست و شو و ضد عفونی بوده و می توانند قابلیت چندین بار استفاده را داشته باشند.

بنظر می رسد که نقش پارچه های اسپان باند بیمارستانی در رعایت نکات و مسائل بهداشتی، بیشتر و چشم نوازتر بوده و از طرفی می تواند در کاهش هزینه های بیمارستان ها هم نقش فزاینده ای را دارا باشد.
پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی با قیمت تمام شده تولیدی کمتری تولید و با قیمت ارزانی به بازار عرضه شده و یکبار مصرف بودن آنها، توجیه اقتصادی قابل قبولی برای مراکز بیمارستانی داشته است.
در حال حاضر به ویژه برای تولید البسه بیمارانی که کمتر از ۲ روز بستری هستند، خصوصا در بیمارستان های دولتی از انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می کنند.
این پارچه ها آنتی باکتریال بوده و دیگر نیازی به شست و شو نداشته و از منظر اقتصادی و کاهش هزینه های متفرقه نیز می توانند به ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، کمک شایانی را نموده باشند.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

ویژگی های پارچه اسپان باند بیمارستانی خوب چیست؟

قبل از آنکه باز هم بیشتر با ویژگی های یک پارچه اسپان باند بیمارستانی خوب آشنا شوید، باید بدانید که امروزه در کدام کارخانجات، کیفیت خوب و استانداردی از این پارچه تولید و به عرضه می رسد.
در حال حاضر شناخت کارخانجات معتبری که تولید انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی را با کیفیت درجه یک و خوب انجام می دهند، می تواند برای کارگاه هایی که از این پارچه ها مصرف می کنند، نقش مهمی در خرید و انتخابشان داشته باشد.
چرا که پارچه یکبار مصرف اسپان باند تولیدی در کارخانجات معتبر و تأیید شده، قطعا آن مشخصات و ویژگی های اولیه از کیفیت خوب یک پارچه بیمارستانی یکبار مصرف را داشته است.
هم اکنون در میان کارخانه های تولید کننده پارچه یکبار مصرف پزشکی، کارخانجات ذیل توانسته کیفیت درجه یک از این پارچه ها را تولید و در حجم زیادی آماده ارسال به بازارهای فروش نمایند:

 1. کارخانه حریر بافت امیر
 2. کارخانه بافتینه

برای خیلی از خریداران پارچه یکبار مصرف بیمارستانی، پارچه های یکبار مصرف بافتینه از نامی آشنا برخوردار بوده و اغلب تولیدی های البسه یکبار مصرف بیمارستانی، قصد خرید پارچه یکبار مصرف بافتینه را داشته اند.
کارخانه بافتینه قریب به ۳۰ سال است که تجربه و سابقه ای درخشان در تولید منسوجات بی بافت خصوصا انواع پارچه اسپان باند و ترکیب این پارچه با انواع ملت بلون داشته و توانسته سهم زیادی در تولیدات بیمارستانی دارا باشد.
از جمله ویژگی های پارچه اسپان باند بیمارستانی خوب که در کارخانجاتی مانند حریر بافت امیر و بافتینه تولید می گردند می توان به این موارد اشاره داشت:

 • زیر دست نرم و لطافت قابل قبول
 • کشسانی و انعطاف پذیری خوب
 • آنتی باکتریال و استریل
 • آنتی یو وی و ضد اشعه نور خورشید
 • دارای تنوع رنگی خوب با ثبات در رنگ
 • قیمت ارزان و متناسب با کیفیت

اگر چه آگاهی از مشخصات و خصوصیات پارچه اسپان باند می تواند کمک شایانی به خریدی مطمئن، قبل از خرید این پارچه نموده باشد، اما مسئله قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی این روزها تبدیل به چالشی جدی برای خریداران گردیده است.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

مناسب ترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت هر پارچه بیمارستانی با توجه به میزان تقاضای آن پارچه در بازار، ممکن است دستخوش نوسانات و افزایش یا کاهش شده باشد.
به خصوص این مورد پیرامون قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی نیز بیشتر صدق کرده و دلیل آن هم بهداشتی بودن استفاده از پارچه های یکبار مصرف در شرایط اپیدمی انواع ویروس ها و بیماری های واگیردار است.
متأسفانه در همین چند وقت اخیر که شاهد گسترش شیوع بیماری های واگیردار بوده ایم، به طور تصاعدی قیمت پارچه های یکبار مصرف پزشکی و منسوجات تولیدی از آنها از قبیل ماسک، گان بیمارستانی و …؛ بالاتر رفت.
در این میان شاید تولیدی های تازه تأسیس که بودجه چندان زیادی برای خرید نیاز پارچه ای خود ندارند، کمی چالش برانگیزتر بوده و واقعا نمی دانند که از کجا و چگونه می توانند مناسب ترین قیمت پارچه اسپان باند یکبار مصرف را خریداری کنند.
باید گفت که در این شرایط، مناسب ترین قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی قیمتی است که بدون واسطه و مستقیما از درب کارخانجات تولیدی، ارائه می گردد.
بی تردید پیدا کردن نمایندگی های رسمی فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی که با کارخانجات تأیید شده در ارتباط مستقیم اند، چاره ای بی چون و چرا برای خرید بهترین کیفیت و قیمت از انواع پارچه های یکبار مصرف برای مصارف بیمارستانی بوده است.
عمده فروشی پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی یکی دیگر از راهکارهایی بوده که می تواند در شرایط ذکر شده، خریدی ارزان و اقتصادی تر را برای خریداران رقم زده باشد.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

عمده فروشی پارچه های یکبار مصرف اسپان باند پزشکی

خوشبختانه با وجود نمایندگی های فروش اینترنتی پارچه های بیمارستانی، شاهد آن بوده ایم که انواع پارچه یکبار مصرف بیمارستانی به صورت عمده و با قیمت واقعی و منصفانه تری عرضه شده اند.
چرا که غالبا این نمایندگی ها دسترسی مستقیم و بدون هیچ واسطه ای را با معتبرترین کارخانجات تولید کننده پارچه های بیمارستانی و پارچه های یکبار مصرف داشته و می توانند قیمت دست اول کارخانه را ارائه کرده باشند.
در حال حاضر فرصتی استثنایی برای کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی به وجود آمده تا بهترین کیفیت و قیمت این پارچه ها را به شکل عمده و در تناژهای بالا سفارش خرید آنلاین دهند.

شما می توانید پس از دریافت مشاوره های لازم پیرامون آگاهی از خصوصیات پارچه اسپان باند پزشکی عرضه شده و حتی نرخ قیمت آن در طیف رنگی گوناگون، خریدی متفاوت تر از سایر مراکز فروش را تجربه نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: معصومه یوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
آی دی تلگرام: yousefi_m6@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پارچه اسپان باند

نمایندگی معتبر کارخانه پارچه اسپان باند بیمارستانی حریر بافت

کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت، از طریق نمایندگی معتبر فروش خود یعنی بازرگانی پارادا، …

کانال تلگرام اینستاگرام