فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه ترگال بیمارستانی / پارچه ترگال بیمارستانی ارزان | بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان | بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان قیمت یعنی با قیمت کاملا منصفانه و بدون هیچ واسطه از طریق بزرگترین مرکز فروش پارچه های بیمارستانی، امکان خرید عمده به صورتی عدلی و طاقه ای دارد.
رعایت بهداشت و جلوگیری از ورود هر گونه آلودگی و میکروب در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی و بهداشتی، سبب شده تا نقش پارچه هایی که استریل بوده و بهداشتی اند، بیشتر و بیشتر گردد.
چرا که این پارچه ها قرار است تا در تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی مورد استفاده قرار بگیرند و به نوعی در حفاظت از سلامتی افراد مراجعه کننده به این مراکز، کارکنان، کادر پزشکی و پرستاران، نقش جدی دارند.
به سبب قابلیت ضد عفونی شدن و شست و شوی چندین باره، پارچه ای مصرفی و مناسب جهت مصارف گوناگون بیمارستانی است که در مقابل کیفیت خوبی که داشته، قیمت عالی دارد.
اگر خرید پارچه ترگال بیمارستانی ارزان از طریق یک مرکز فروش عمده و مستقیم از درب کارخانجات معتبر صورت بگیرد، یک مدینه فاضله برای تمامی کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی به شمار خواهد آمد.
راز خرید پارچه ترگال بیمارستانی ارزان همین است که شما قبل از خرید، تحقیقات بیشتری روی مراکز فروش پارچه بیمارستانی انجام داده تا بهترین را انتخاب کنید.
با ما همراه بوده تا بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال بیمارستانی را به شما معرفی نماییم.

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان

مصارف پارچه ترگال چیست؟

قبل از آنکه اصلا به طور خاص پیرامون پارچه ترگال بیمارستانی صحبت کنیم، خوب است تا کمی بیشتر با پارچه ترگال، نحوه تولید آن و مصارفی که داشته، مطالبی را عنوان نماییم.
شایان ذکر است که پارچه ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز به شکل تخت بافت تهیه و تکمیل می گردد و پس از فرآیند ریسندگی و بافندگی، مرحله رنگرزی را می گذراند تا به شکل طاقه بندی شده و با متراژ ۱۰۰ متر روانه بازارهای فروش گردد.
این پارچه در دو آلبوم مجزا عرضه می شود که در آن تنها تفاوت، وزن پارچه است.
پارچه ترگال ساده دارای گرماژ ۲۴۰ گرم است و در طرف مقابل پارچه ترگال کجراه گرماژ ۲۶۰ الی ۲۸۰ گرمی دارد.
به طور کلی از مصارف مهم انواع پارچه ترگال می توان این موارد را عنوان کرد:

 • تولید البسه فرم مدارس دخترانه و پسرانه
 • تولید انواع لباس اداری مردانه و زنانه
 • البسه فرم کارکنان شهرداری
 • البسه رستوران ها و فروشگاه ها
 • تولید انواع البسه مخصوص پرستاران و پزشکان
 • انواع البسه فرم بیماران به خصوص برای بیماستان های خصوصی
 • تولید ملحفه های بیمارستانی

امروزه توسط برخی از کارخانجات تولید کننده پارچه ترگال، این پارچه با نام پارچه لباس کاری مشهور بوده و به شکل ۷۰-۳۰ یا ۳۰-۷۰، یعنی ۷۰ درصد الیاف پلی استر و ۳۰ درصد پنبه یا بر عکس، تولید و به فروش می رسد.
در اینجا با توجه به اینکه رسالت این مجموعه ارائه باکیفیت ترین پارچه ترگال بیمارستانی است، شما را بیشتر با این پارچه آشنا خواهیم کرد.
اگر شما هم یک کارگاه تولید کننده برای تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی دارید، پیشنهاد می کنم تا پایان همراه ما بوده تا خریدی مطمئن و آگاهانه در انتظارتان باشد.

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان

شناخت جنس خوب پارچه ترگال بیمارستانی

یکی از گام های مهمی که هر تولید کننده البسه بیمارستانی باید قبل از خرید بردار، شناخت جنس و کیفیت خوب پارچه مورد خریداری می باشد.
چرا که انتخاب جنس و کیفیت اشتباه پارچه مصرفی می تواند سبب آن شود که کیفیت محصولات و منسوجات تولیدی مرغوب نگردد و در نتیجه کاهش قدرت فروش نصیب این تولید کنندگان شود که می تواند نوعی خسارت یا همان ضرر و زیان به شمار آید.
در اینجاست که اگر شما به عنوان متقاضی خرید پارچه ترگال بیمارستانی بتوانید مشخصات یک پارچه ترگال بیمارستانی خوب را قبل از خرید بشناسید، انتخابی درست انجام داده و می توانید قدرت فروش بالاتری را تجربه کرده باشید.
همانطور که متوجه شدید در واقع پارچه ترگال بیمارستانی هم از الیاف پلی استر ویسکوز در سالن های ریسندگی و بافندگی تهیه و تکمیل شده و با کالیته رنگی متنوع روانه بازارهای فروش می گردد.
این پارچه دارای عرض یک و نیم و گرماژهای ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی است که می تواند مصارف خوبی که در خطوط فوق ذکر شد را داشته باشد.
اگر برایتان مهم است که یک پارچه ترگال بیمارستانی خوب را تهیه کنید، پس کافیست مشخصات آن را بدانید که عبارتست از:

 • پارچه ترگال خوب، آهار مناسب دارد و مقاوم در برابر پارگی می باشد.
 • اصلا گوله و تل نمی شود.
 • ثبات رنگی، سایشی و کششی بسیار خوبی دارد.
 • دارای عرض دقیقه در طاقه بندی می باشد.
 • کالیته رنگی متنوع و با طیف رنگی خوبی دارد.
 • قیمت بسیار مناسب با توجه به کیفیت قابل قبولش دارد.
 • از ضخامت خوب و تراکم بالایی برخوردار هست.

جنس خوب پارچه ترگال بیمارستانی می تواند در عین ضخامت و پایدارزی بالا، نرمی خاصی را داشته باشد و به هیچ وجه ایجاد حساسیت پوستی برای مصارف گوناگون نکند.
شناخت یک پارچه ترگال بیمارستانی خوب و باکیفیت، قبل از خرید برای مشتریان و متقاضیان خرید، اهمیت جدی دارد، اما به جرئت می توان گفت که نمی شود کیفیت را جدای قیمت پارچه ترگال بیمارستانی مهم دانست.
در حقیقیت در بازارهای رقابتی امروزی، آن تولید کننده ای که توانسته دو موضوع کیفیت و قیمت را متناسب با هم عرضه کند، همیشه در صدر خواسته و تقاضای مشتریان قرار داشته است.
پس چه خوب است که شما بتوانید باکیفیت ترین و مرغوب ترین پارچه ترگال بیمارستانی را با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری نمایید، اما از کجا؟
چطور این امکان هست تا در بازار داغ خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، بتوان پارچه ترگال بیمارستانی ارزان اما باکیفیت را خرید کرد؟
آیا چنین مراکز فروش را در شهر خود می شناسید؟
آیا باید برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی ارزان مدت ها زمان صرف کرده و در بازارهای فروش با فروشندگان گوناگونی دست و پنجه نرم کنید؟
از میان راهکارهایی که برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی می شناسید، کدام یک شما را به سمت خریدی مقرون به صرفه تر می کشاند؟

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان

کجا پارچه ترگال بیمارستانی ارزان عرضه می شود؟

این سوال برای کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی مهم است که امروزه از طریق کدام مراکز فروش پارچه بیمارستانی می توان پارچه ترگال بیمارستانی ارزان تهیه کرد.
مقصود از پارچه ترگال بیمارستانی ارزان قیمت این نیست که شما قرار است کیفیت درجه دو یا سه از این پارچه را خرید نمایید.
بلکه مقصود این است که شما قرار است تا با قیمت متناسب با کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی، خرید خود را به انجام برسانید.
در حال حاضر با توجه به فراگیر شدن اینترنت و فضای مجازی، خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی می تواند پیشنهاد خوبی به تمامی خریداران باشد که می خواهند پارچه ترگال بیمارستانی ارزان را خریداری کنند.
اما آیا می دانید که از هر مرکز فروش اینترنتی پارچه بیمارستانی نمی توان کیفیت و قیمت قابل قبولی از این پارچه ها سفارش خرید داد؟

بزرگترین مرکز فروش پارچه بیمارستانی در بازار آنلاین

همانطور که متوجه شدید این مهم است که شما از کدام مراکز فروش پارچه بیمارستانی در بازار آنلاین، پارچه مورد نظر خود را خریداری می کنید.
چرا که متأسفانه هستند عرضه کنندگان ناشناخته و نامعتبری که تنها قصد سودجویی داشته و اصلا کیفیت و قیمت خوبی از پارچه های بیمارستانی را به عرضه نمی رسانند.
گفتنی است که بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش پارچه های بیمارستانی در بازار آنلاین، آن مرکز فروشی است که دارای این ویژگی ها می باشد:

 1. با شناخته شده ترین کارخانجات تولیدی و نساجی پارچه بیمارستانی در ارتباط باشد.
 2. قیمت درب کارخانه را با حذف هر واسطه ای ارائه دهد.
 3. امکان ارسال سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم نماید.
 4. نمونه ها عدلی واقعی و کالیته رنگی پارچه را به مشتریان ارائه دهد.
 5. در کانال ها و صفحات مجازی فعالیت داشته تا مشتریان خود را از تولیدات جدید، آگاه گردانیده باشد.

گروه بازرگانی پارچه پارادا مفتخر است که توانسته در بازارهای آنلاین خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، نامی آشنا سر زبان ها بوده و برای مشتریانش خریدی متفاوت تر را رقم بزند.

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان

چگونگی سفارش خرید پارچه ترگال بیمارستانی

شایان ذکر است که غالبا به کارگاه های تولید البسه و منسوجات بیمارستانی توصیه می گردد تا سفارش خرید پارچه ترگال بیمارستانی را به صورت عمده ثبت کنند.
این موضوع سبب می شود تا پارچه ترگال بیمارستانی ارزان را خریداری کرده و در حجم های زیادی بتوانند تولیدات با قیمت تمام شده مقرون به صرفه تر انجام داده باشند.
شما خریداران برای آنکه راحت تر و بدون درد سر بتوانید بهترین پارچه ترگال بیمارستانی ارزان را خریداری کنید، می توانید خرید اینترنتی از این مجموعه را امتحان کنید.
سفارش خرید پارچه ترگال بیمارستانی می تواند در مراحل ذیل انجام گردد:

 • انجام مشاوره های لازم قبل از خرید جهت انتخاب گرماژ و رنگبندی مناسب
 • ارسال کالیته رنگی و نمونه عدلی رایگان به مشتریان
 • ارسال طاقه های پارچه در صورت تایید مشتری
 • پیگیری ارسال بار از طریق باربری
 • پیگیری از مشتری بابت دریافت بار و پرسیدن کیفیت پارچه و کیفیت خرید

پارچه ترگال بیمارستانی ارزان

خرید پارچه های بیمارستانی تولید جدید

باید این را هم اضافه کرد که در حال حاضر توسط این مجموعه فروشگاهی امکان آن وجود داشته تا شما مشتریان بتوانید به راحتی سفارش خرید خود را از پارچه های بیمارستانی تولید جدید ثبت کنید.
به این صورت که شما می توانید با آگاهی از رنگبندی جدید خط تولید کارخانجات معرفی شده توسط این مجموعه، در عرض و گرماژی که مورد نیازتان است؛ پارچه بیمارستانی خریداری نمایید.
این پارچه ها بجر پارچه ترگال بیمارستانی، عبارتند از:

 • پارچه تترون بیمارستانی با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری و گرماژ ۱۵۰ الی ۱۹۰ گرم
 • پارچه اسپان باند بیمارستانی با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۳۰ الی ۹۰ گرم
 • پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۱۶۵ الی ۱۷۵ گرم

در این میان پارچه تترون بیمارستانی جزو باکیفیت ترین پارچه های بیمارستانی است که همراه با پارچه ترگال بیمارستانی، قابلیت شست و شو و استفاده چندین باره داشته اند.
پارچه تترون بیمارستانی می تواند اصلی ترین گزینه برای مصارفی همچون ملحفه بیمارستانی، مقنعه مخصوص پرستاران و بیماران، البسه فرم بیماران به خصوص بیماران کهنسال و … بوده باشد.
پارچه اسپان باند هم غالبا مناسب تهیه البسه مخصوص اتاق جراحی بوده و پارچه فلامنت هم می تواند در تولید البسه فرم بیماران از مصارف خوبی برخوردار باشد.
آیا می دانید که در بازار آنلاین و عمده فروشی پارچه های بیمارستانی، می توانید با خیال آسوده از نظر کیفیت و قیمت پارچه های بیمارستانی، خرید خود را به ثمر نشانده باشید؟

بازار عمده فروشی پارچه های بیمارستانی

بازار عمده فروشی پارچه های بیمارستانی همیشه داغ و پرحرارت بوده و به همین سبب ممکن است که در آن واسطه ها و دلالان زیادی بستر را مناسب دیده تا جولان داده باشند.
جولان هایی که ممکن است به ضرر مشتریانی تمام شده باشد که می خواهند دو اصل کیفیت و قیمت متناسب با هم از انواع پارچه های بیمارستانی را خریداری کرده باشند.
پس اگر مهم است تا شما هم بتوانید کیفیت و قیمت خوبی از خرید عمده پارچه های بیمارستانی را انجام داده باشید، می توانید روی این مجموعه حساب ویژه ای باز کنید.
در بازار آنلاین خرید و فروش پارچه های بیمارستانی، هم مشتریان سود کرده و هم فروشندگان و کارخانجات می توانند تجارت موفقی داشته باشند.
چرا که خریداران توانسته اند با قیمت ارزان و قیمت درب کارخانه که کاملا مقرون به صرفه تر است خرید کرده باشند و در طرف مقابل فروشندگان هم با طیف وسیعی از مشتریان مواجه شده که می تواند قدرت فروش را برای آنان بالاتر ببرد.
تمامی پارچه ها با کالیته رنگی کامل که در کارخانجات رنگرزی معتبر طاقه بندی شده، آماده ثبت سفارش خرید عمده هستند.
متقاضیان خریدی که نگران چگونگی ثبت سفارش خرید عمده انواع پارچه های بیمارستانی به خصوص پارچه ترگال بیمارستانی هستند می توانند در اولین فرصت، با مشاورین این مجموعه در ارتباط بوده تا خریدی آگاهانه در انتظارشان باشد.
پس از دریافت مشاوره های لازم، سفارشات به هر کجا که مشتری بگوید، امکان ارسال در کمترین روز کاری که غالبا کمتر از ۷ روز است، وجود داشته است.

اگر قصد خرید عمده پارچه ترگال بیمارستانی ارزان قیمت یا هر پارچه بیمارستانی دیگری را داشته اید می توانید همین حالا نسبت به خرید آنلاین اقدام کرده و یکی از مشتریان ثابت و با ایمان این مرکز گردید. خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی، از طریق این مجموعه به سبب مزایایی که ذکر شد متفاوت تر از سایر بازارهای آنلاین است.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: معصومه یوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
آی دی تلگرام: yousefi_m6@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

سایت خرید انواع پارچه ترگال بیمارستانی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی از انواع مراکز فروش که شیوه های عرضه متفاوت را دارند …

کانال تلگرام اینستاگرام