فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / نمایندگی کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان

نمایندگی کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان

کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان دارای نمایندگی فروش مستقل و فروش کاملا به صورت عمده همراه با بهترین لیست قیمت، در حال فعالیت می باشد.
کارخانه های تولید پارچه های اسپان باند در شهرهای گوناگون، در حال فعالیت و خدمات رسانی به افراد و تولیدی ها می باشند.
برای آشنایی با تمام خصوصیات و ویژگی های پارچه اسپان باند لازم است تا افراد تجربه های زیادی را به دست بیاورند و مطالعه و تحقیق خود را در این زمینه زیاد نمایند.
آیا می دانید بالاترین میزان تولید اسپان باند مربوط به چه شهری است؟
پارچه های اسپان باند کاربردهای فراوانی دارند و همگی به آن آگاه هستیم، در مورد استفاده ی اسپان باند در صنعت پزشکی توضیحاتی دهید؟
هر پارچه ی اسپان باند دارای مشخصاتی می باشد، برای بیان آن ها با روش های گوناگون چه می کنید؟
چگونه می توان برای پارچه های بیمارستانی مخصوصا اسپان باند، لیست قیمت تهیه کرد؟
برای خرید محصولات تولیدی از پارچه های اسپان باند به صورت عمده باید چه کارهایی انجام داد؟

کارخانه پارچه اسپان باند

کارخانه پارچه اسپان باند اصفهان

همان طور که مستحضر هستید کارخانه های متعددی در شهرهای گوناگون، آماده ی پذیرفتن سفارشات افراد در زمینه ی اسپان باند می باشند.
از آن جایی که اصفهان یکی از مراکز بزرگ تولیدکننده ی پارچه اسپان باند می باشد و در این زمینه دستی توانا دارد، کارخانه های متعددی در این شهر برای تولید اسپان باند فعالیت می نمایند.
آمار بسیار بالایی از کارخانه و نساجی تولید پارچه در این شهر به چشم می خورد.
درواقع می توان گفت صنعت اصلی و شغل اکثر افراد در این شهر مربوط به این صنعت می باشد.
کارخانه های زیاد با نام های معتبر همچنان به فعالیت خود ادامه داده اند و به دلیل کیفیت بالایی که در تولیدات خود دارند توانسته اند میزان فروش کارخانه ی خود را روز به روز بیشتر نمایند.
کارخانه پارچه اسپان باند با استفاده از علم و دانش روز و فناوری های نوین به راحتی توانسته است بازار خوبی را در جامعه داشته باشد.
این فناوری و علم و دانش در کنار متخصصین و کارمندان مجرب نیز سبب افزایش تولیدات آن هم با بالاترین کیفیت شده است.

پارچه اسپان باند و صنعت پزشکی

همان طور که متوجه شدید از پارچه های اسپان باند در صنایع مختلفی استفاده می کنند.
موارد و تولیدی هایی که هروز در زندگی روزمره ی خودمان با آن ها سر و کار داریم اما شاید به دلیل نداشتن آگاهی از نام و جنس این پارچه ها از آن بی اطلاع هستیم.
در صنعت پزشکی از اسپان باند برای تولید موارد زیادی استفاده می کنند و طرفداران بی شماری برای این پارچه های یکبار مصرف وجود دارد.
به عنوان مثال از آن ها در تولید موارد زیر استفاده می کنند:

 • دوخت گان و شان یکبار مصرف
 • لباس بیماران
 • لباس های اتاق عمل و جراحی
 • انواع ماسک و کلاه های یکبار مصرف
 • روکش های کفش و تجهیزات آن
 • انواع ملحفه های بیمارستانی لازم
 • روانداز و زیراندازهای بیماران
 • رویه های بهداشتی مورد استفاده در پوشک بچه و پذهای بانوان
 • کلاه یکبار مصرف
 • انواع لباس های ضد کرونایی

و بسیاری از موارد دیگر که در این صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
شایان ذکر است تا بگوییم صنایع مختلف از پارچه های اسپان باند استفاده می کنند و هریک تولیدات خود را در سطح بالایی می داند.
اما نکته ای که در این بین وجود دارد این است که با توجه به زمان و شرایط خاص حاکم در بازار، استفاده از این پارچه در یک صنعت بیشتر و کمتر می شود.
مثلا در حال حاضر که ویروسی با نام کووید ۱۹ و یا کرونا در جامعه و همچنین در دنیا به سرعت در حال پیشرفت می باشد، سبب شده است تا از پارچه های اسپان باند در صنعت پزشکی استفاده ی بیشتری شود.
از آن ها در تولید انواع تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کرونا استفاده می کنند.

پارچه های اسپان باند جهت استفاده در صنایع پزشکی و بهداشتی بسیار پیشرفت کرده اند و هر نوع محصولی که با این پارچه ها بتوان تولید کرد را مورد بهره برداری قرار می دهند.
در این میان پارچه هایی هستند که قابلیت واترپروف بودن و یا ضد آب را دارا می باشند که از آن ها مثلا در تولید زیراندازهای بهداشتی بیماران مخصوصا افرادی که تحت عمل های جراحی خاصی قرار گرفته اند، استفاده می نمایند.
برای تولید موارد بهداشتی و پزشکی با استفاده از پارچه های اسپان باند، لازم می باشد تا سفارش کاملی از لوازم مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی تهیه کرد و سپس بنا بر همان سفارش اقدام نمود.
برخی تولیدی ها هم هستند که فعالیت تولید را انجام می دهند و در نهایت آن ها را در مراکز تجهیزات پزشکی، داروخانه ها و سایر مراکز معتبر مورد خرید و فروش قرار می دهند.
اما اصل بر این است که کارشناسان فروش هر مجموعه با مراجعه به مراکز درمانی نسبت به معرفی محصولات و کارخانه و تولیدی خود اقدام نموده و سپس سفارش درست و اصولی را بر آن اساس دریافت نمایند.
دریافت سفارش بر این اساس سبب می شود تا تولیدی ها با خیال راحت نسبت به تولید اقدام کنند و دغدغه ی فروش جنس پس از تولید را نداشته باشند.

کارخانه پارچه اسپان باند

مشخصات هر رول پارچه اسپان باند بیمارستانی

هر پارچه ی اسپان باندی با توجه به نوع تولیدش دارای مشخصات و ویژگی هایی می باشد.
فاکتورهایی که پارچه های اسپان باند را از سایر پارچه ها متمایز می کند.
این ویژگی ها عبارتند از مواردی همچون:

 1. آنتی باکتریال بودن پارچه های اسپان باند
 2. خاصیت آنتی یووی آن ها
 3. آب گریز بودن پارچه ها
 4. آب دوست بودن آن ها
 5. ضدآب و یا واتر پروف بودن برخی از نمونه های اسپان باند
 6. چاپ دار و یا ساده بودن این پارچه ها

در عین حال این پارچه ها دارای ویژگی هایی می باشند که آن ها را حتی از خودشان هم متمایز می کند به عنوان نمونه می توانیم به گرماژ و وزن پارچه ها، نوع رنگ بندی که دارند، عرض و طول هر رول پارچه ی اسپان باند اشاره کنیم.
پارچه های اسپان باند دارای خاصیت حافظ محیط زیست می باشند.
حال شاید به این موضوع فکر کنید که این جمله چه معنی می دهد!
معنی این جمله به این مطلب باز می گردد که این پارچه های اسپان باند قابلیت بازیافت مجدد را به راحتی دارا هستند.
این پارچه ها آلودگی محیطی و زیستی ندارند و بسیار سریع به چرخه ی طبیعت باز می گردند.
همین عامل بازیافت سریع و راحت سبب می شود تا طرفداران محیط زیست بسیار زیاد آن را به تمامی افراد جهت استفاده و جایگزینی با پارچه های دیگر به کار ببرند.
خاصیت یکبار مصرف بودن این پارچه ها هم دیگر عاملی می باشد که افراد زیادی به استفاده از آن روی بیاورند.
همان طور که می دانید در بیمارستان ها و مراکز درمانی افراد و پزشکان و پرستاران با بیماری های زیادی برخورد دارند که ترجیح می دهند گاهی از لباس هایی استفاده کنند که احتیاجی به شستن نداشته باشند و بدانند که لباسشان استریل است.
این که لباسی از پارچه ای تهیه شده باشد که قابلیت شست و شوی مجدد را دارد سبب می شود تا افراد به این موضوع هم فکر کنند که آیا آن لباس به درستی شسته و ضد عفونی شده است یا خیر!
بنابراین با استفاده از پوشاک و پارچه های یکبار مصرف دیگر با خیالی راحت از آن ها استفاده می کنند و دغدغه ی بیان شده را دیگر ندارند.
پارچه های اسپان باند این قابلیت را نیز دارند که بر روی آن ها چیزی را چاپ کرد.
به عنوان مثال می توان به درخواست مراکز و بیمارستان ها، نام و لوگوی آن ها را بر روی پارچه ها و لباس های یکبار مصرف اسپان باندی چاپ زد و سپس به مشتری تحویل داد.

کارخانه پارچه اسپان باند

نمایندگی فروش پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

برای خرید پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی می توان به راحتی به نمایندگی های معتبر کارخانه های تولیدی در تمامی شهرها مراجعه کرد.
بنابراین نکته ای که در این میان وجود دارد این است که کارخانه های هرکدام برای فروش محصولات تولیدی که دارند، دارای نمایندگی می باشند.
این نمایندگی ها در صورتی که به طور رسمی در حال فعالیت باشند و مجوز فعالیت خود را از طرف کارخانه ی مورد نظر دریافت کرده باشند می وانند اجناس تولیدی کارخانه را با همان قیمت درب کارخانه به مشتری بفروشند.
اما اگر مجوز رسمی فعالیت نداشته باشند، در واقع به عنوان دلال در این میان فعالیت می کنند و مبلغی بالاتر از کارخانه دریافت می کنند.
این موارد سبب می شود تا واسطه ها در بازار کاری کنند که ثبات قیمتی از بین برود و هر فردی، هر قیمتی که دوست دارد را به عنوان قیمت نهایی اعلام کند.
کارخانه پارچه اسپان باند برای کسب نمایندگی در هر شهری که در آن نمایندگی اش وجود دارد، آگهی در سایت خود و یا در روزنامه اعلام می نماید و افرادی که شرایط پذیرش نمایندگی را داشته باشند اقدام می نمایند.
پس از اقدام افراد، خود کارخانه کارشناسانش را جهت بررسی شرایط نماینده می فرستند تا از همه چیز به طور کامل مطمین شوند و در نهایت یا نمایندگی را به فرد می دهند و یا به دلیل شرایط نامناسب آن را رد می کنند.

بهترین لیست قیمت پارچه های بیمارستانی اسپان باند

برای یافتن بهترین لیست قیمتی پارچه های بیمارستانی اسپان باند، بهترین کار استفاده از اینترنت و جست و جوی سایت کارخانه هایی است که می خواهیم از آن ها خرید کنیم.
پس از جست و جو و گفت وگو با کارشناسان فروش هر مجموعه می توانیم درخواست لیست کالا بدهیم.
در این صورت هر کارخانه لیست قیمت کالاهای خودش را اعلام می نماید و افراد و تولیدی ها پس از بررسی کیفیت و مشخصات کالاهای تولید شده و قیمت آن ها تصمیم به خرید از هرکدام را که بخواهد، می گیرد.
نمایندگی های این کارخانه ها هم آمادگی ارایه ی انواع لیست قیمتی مورد نیاز مشتریانشان را دارند.
بنابراین نکته ای که لازم است تا به آن توجه کنید این می باشد که برای داشتن لیست قیمت مناسب و اعتماد به قیمت های آن، باید افراد آگاهی کامل و اطلاعات لازم درباره ی محصولی که قرار است خریداری کنند، داشته باشند.
بنابراین کسب اطلاعات مفید و لازم درباره ی محصول جزو بهترین کارها و اولین آن ها می باشد.
کارخانه پارچه اسپان باند موظف می باشد در صورت نیاز مشتری به لیست قیمت کالاهای تولیدی آن کارخانه، آن ها را به افراد تحویل بدهد.

کارخانه پارچه اسپان باند

خرید عمده پارچه گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی

برای خرید به صورت عمده ی پارچه های اسپان باند که در تولید گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی به کارمی رود باید حجم سفارش خود را به نمایندگی های فروش و یا از طریق سایت شرکت ها اعلام نمایید.
اگر می خواهید خرید عمده ای که انجام می دهید با قیمتی مناسب تر برای شما تمام شود لازم است تا خرید خود را به صورت یکجا و در یک پارت مشخص سفارش دهید.
و این که در نهایت برای پرداخت مبلغ نهایی آن، به جای استفاده از شرایط اقساطی و یا چک های مدت دار، از پرداخت نقدی استفاده نمایید.
استفاده از شرایط پرداخت نقدی باعث می شود تا مجموعه های تولید پارچه اسپان باند تا جایی که می توانند نسبت به تخفیف دادن به افراد اقدام کنند.
در خرید عمده به سبک اینترنتی لازم است تا قبل از خرید افراد و تولیدی ها درخواست کالیته ثبت کنند و از کارخانه ها بخواهند که برای آن ها کالیته به صورت رایگان ارسال کنند.
این دریافت کالیته مخصوصا در سفارشات به صورت عمده و با حجم بالا بسیار توصیه می شود.
پس از دریافت کالیته می توان آن را به هر آزمایشگاهی که فرد قبول دارد برده و درخواست دهد تا بداند آیا پارچه ها همان کیفیتی که کارخانه می گوید را دارند یا خیر.
کارخانه پارچه اسپان باند موظف است در صورت درخواست افراد به آن عمل کرده تا بگوید کیفیت کارش را به این شکل تضمین می کند.

فروش عمده ی پارچه های اسپان باند بیشتر در مناطق و شهرهایی اتفاق می افتد که از نظر جمعیتی در سطح بالایی می باشند. به عنوان مثال شهر تهران یکی از بهترین شهرهایی می باشد که تولیدی ها می توانند به راحتی محصولات و موارد تولید شده ی خودشان را به فروش برسانند.
زیرا آن قدر جمعیت زیاد می باشد و موارد مصرف هم به تبع آن ها بالا می باشد که دیگر افراد به این که شاید جنسشان بماند و یا اتفاقات دیگر برایش بیوفتد را ندارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: معصومه یوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
آی دی تلگرام: yousefi_m6@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه اسپان باند

برترین مرکز فروش پارچه اسپان باند تهران

فروش پارچه اسپان باند تهران نیز می تواند به صورت عمده و از روش آنلاین …

کانال تلگرام اینستاگرام