فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند بیمارستانی / نمایندگی فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی بصورت عمده

نمایندگی فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی بصورت عمده

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در نمایندگی های پخش تخصصی و عرضه کننده محصولات بی بافت در اختیار خریداران بسته به نیازشان قرار می گیرد، آن دسته که متراژهای بیشتری را نیاز دارند خریدشان را بصورت عمده و گروه دیگر، بصورت کمتر انجام می دهند.
بسیاری ار مجموعه ها را امروزه می توان دید که به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می پردازند.
این ارگان ها می تواند متشکل از زیرمجموعه های زیادی باشد:بیمارستان های خصوصی

 • بیمارستان دولتی
 • مراکز فوق تخصصی
 • مطب ها
 • کلینیک ها
 • درمانگاه
 • خانه های بهداشت ها و موارد متعدد دیگر.

هر یک از این مراکز به نوعی در مکانی که دارند، پذیرش مراجعه کنندگان را انجام داده و تا بهبودی کامل در کنار آن ها هستند.
همان طور که مستحضر هستید حتی در مطب های پزشکان زیادی که دوره تخصص خود را در رشته خاصی گذرانده اند، مثلا متخصصان زیبایی یا دندانپزشک ها برخی اعمال نیز صورت گرفته و بیماران بصورت سرپایی برای رسیدن به نتیجه مطلوب این جراحی ها را گردن می گیرند و مورد اعمال قرار می گیرند.
در مواقعی که مراجعه کنندگان نیاز به جراحی های سنگین و پیچیده داشته باشند، دیگر مطب ها و مراکز کوچک جوابگو نبوده و باید حتما مورد پذیرش بیمارستان ها واقع شوند.
جراحی های قلب که چند سالی است با موفقیت هر چه بیشتر در کشور انجام شده و دیگر مانند گذشته نیاز نیست برای انجام آن به کشورهای دیگر سفر کرد، علاوه بر این خیلی از بیماران ملیت های گوناگون در بیمارستان های داخلی پذیرش شده و این دوره درمان خود را با موفقیت پشت سر می گذرانند.
حتی امروزه جراحی های زیبایی دشوار مانند عمل ترمیمی و زیبایی بینی هم توسط جراحان پلاستیک در مطب هایشان با کادر درمانی قوی ای که دارند بصورت سزپایی انجام گشته و زیباجویان پس از این جراحی نیازی به بستری شدن نداشته و مرخص خواهند شد.

همه مطالبی که در خطوط بالایی مطرح شد به دامنه فعالیت بسیار گسترده مراکز درمانی اشاره دارد، چنانچه این سازمان ها برای ادامه فعالیت و حیات خود نیاز به مصرف برخی وسایل دارند که یکی از ضروری ترینشان، البسه و وسایلی نظیر روتختی و …. می باشد که از انواع پارچه که ملقب گشته به نام پارچه بیمارستانی دوخته گشته و در اختیار کاربران که می تواند هم مریض باشد هم پزشکان و هم کارمندان و هم مراجعه کنندگان، قرار بگیرد.

بیمارستان ها و ارگان های بهداشتی و درمانی بخوبی می دانند هر چه کیفیت خدمات ارائه شده به بیمارانشان را اضافه کنند روز به روز به محبویتشان افزوده گشته و از آن سو نیز مراجعه کنندگانشان زیادتر می شوند.

کیفیت محصولاتی که از انواع پارچه بیمارستانی هم توسط شرکت ها و تولیدی ها دوخته گشته و در نهایت مورد مصرف قرار می گیرد نیز بسیار حائز اهمیت بوده و برای کلیه مراکز درمانی ارزشمند است.

یکی از منسوجات پرکاربرد، وسایل و محصولاتی می باشد که مورد خریداری از مراکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در ابتدا قرار گرفته و در نهایت پس از دوخت و آماده شدن در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

فروش پارچه اسپان باند

ویژگی پارچه اسپان باند مناسب استفاده در بیمارستان ها

قبل از هر چیزی بهتر است بدانید کارخانه هایی که در زمینه تولید پارچه یکبار مصرف فعالیت می دارند، این منسوجات را هم در نوع صنعتی اش عرضه می کنند و هم در نوع بیمارستانی.
اما این که بیمارستانی و صنعتی این پارچه چه تفاوت هایی دارد، مهم است.

فرق اسپان بیمارستانی و صنعتی در چیست؟

فرق اسپان بیمارستانی و صنعتی در چیست؟

اسپان باند را در هر ۲ نوعش، صنایع با مواد اولیه یکسان تولید می کنند، چنانچه صنعتی اش برخوردار از گرماژ بالاتری است و آن که در مراکز درمانی مورد مصرف قرار میگیرد، وزن پایین تری را دارد. علاوه بر این رنگ های این ۲ محصول عموما موقعی که مورد استفاده قرار می گیرد مشابه نبوده و با یکدیگر فرق دارد.

مراجعه به نمایندگی هایی که فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی را انجام می دهند، تایید کننده می باشد که رنگ های زیر بیشتر از سوی خریداران، تقاضا می گردد:

 1. سفید
 2. خودرنگ
 3. آبی
 4. سبز
 5. صورتی

اما نوع صنعتی اش را در رنگ سفید و مشکی و سایر هم مورد خریداری قرار می دهند.

کارخانه اسپان باند اصفهان

فروش پارچه اسپان باند

کارخانه هایی که در زمینه تولید پارچه های بیمارستانی فعالیت دارند، خیلی خوب آگاه هستند که رقابت تنگاتنگی در این حوضه برقرار بوده و باید تمام تلاش خود را در عرضه محصول باکیفیت تر و مرغوب تر نمایند و هوای مشتریان را از بابت قیمت و مسائلی که از دیدشان مهم است داشته باشند.

پارچه های یکبار مصرف از آن جا که حجم خریدش زیاد است و مورد تقاضا از جانب مراکز و تولیدی ها و صنایع مختلف قرار گرفته در شهر اصفهان هم پروسه تولیدش انجام گشته و هم مورد فروش نمایندگی های واقع در این شهر است.

اصفهان و شرکت های واقع در این شهر از قدیمی ترین تولید کنندگان پارچه هستند و برای راحتی هر چه بیشتر خریداران، محصول مورد تقاضا را با مشخصات لازمه ارسال و بارگیری می کند تا به دستشان برسد.

فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی

نمایندگی فروش پارچه اسپان باند

هر چقدر هم خفیف و کوتاه، مردم به بیماری های مختلف ناگریز دچار شده و در برخی زمان ها مراجعه ای به مراکز درمانی دارند.
باوجود مصرف زیاد، رقابت بسیار بالایی در بازار فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی وجود داشته و فروشنده ها برای موفقیت در این کارزار باید نسبت به دیگری، عملکرد بهتری از خود نشان دهند.

در کارخانه ها، لایه های پرس شده از گرانول بر روی هم تحت فشار با مکانیزم های خاص قرار گرفته و در نهایت تبدیل به پارچه یکبار مصرف می گردد، همان محصولی که به نام های متفاوت شناخته شده همانند لایه سوزنی یا اسپان باند یا بی بافت و نبافت.

نمایندگی خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

فروش پارچه اسپان باند

انسان ها براساس مشغله های زیادی که با آن مواجه هستند برای خرید محصولات مورد نیاز خود ترجیح می دهند به نمایندگی هایی مراجعه نمایند که زمان زیادی را از آن ها نگرفته و بجایش، تایم ذخیره گشته را برای کارهای ضروری خود صرف کنند.

برای خرید وسایل پرمصرفی مانند منسوجات یکبار مصرف، خیلی راحت می توانند به مراکز فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی که بصورت اینترنتی به عرضه پرداخته مراجعه کرده و به مقصود برسند.

پارچه های یکبار مصرف بدلیل کاربرد کوتاه و بهداشتی بودنشان، از همان زمان پیدایش و مصرف در این مراکز مورد استقبال آن ها قرار گرفته و جایگزین پارچه های دیگر شد، بگونه ای که در حال حاضر مصرف پارچه در بیمارستان ها در ۹۰ درصد موارد شامل وسایلی است که از اسپان باند دوخته شده و آماده گشته.

فروشگاه پارچه اسپان باند به قیمت ارزان

می توان از تمایل خریداران به مراجعه به فروشنده های منصف، اطلاع داشت.
برای خرید ترجیح می دهند که همگی به این قبیل مراکز مراجعه کرده و خریدشان را از آن ها انجام دهند.

علاوه بر رقابت زیادی که بین تولید کنندگان حاکم است، این رقابت بین فروشنده ها نیز وجود داشته و برای فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی و سایر پارچه ها دست به تاسیس فروشگاه های اینترنتی زده اند.

این فروشگاه ها به قیمت ارزان به عرضه پرداخته و هم در زمان صرفه جویی کرده که از مهم ترین پارامترها به جساب آمده و برای خریداران اهمیت دارد.

لیست قیمت روز پارچه اسپان باند

قیمت فروش پارچه اسپان باند

دسترسی به لیست قیمت هر محصولی که افراد بر روی آن کار می کنند، مهم خواهد بود.
تولید کنندگان و فروشگاه ها در زمان عرضه به مشتتریان، انواع پارچه را بصورت تک نرخی غالبا مورد فروش قرار می دهند.
مثلا پارچه مخمل یا حریر در زمانی که نیاز به استعلام قیمتش باشد، سریع پاسخ داده شده و در مورد دیگر شاخصه هایش سوالی نمی گردد.
پارچه اسپان از این قانون تک نرخی تبعیت نکرده و براساس پارمترهای مختلفی، متغیر است.
حجم خرید این پارچه هم بالا بوده و بخاطر همین اطلاع از لیست قیمت روز، اهیمت دارد.

وزن بیشترین اثرگذاری را بر روی لیست قیمت پارچه یکبار مصرف دارد و سپس رنگ، بدیهی است که عرض اثر گذاری مستقیم روی قیمت این پارچه نه تنها بلکه سایر منسوجات نیز دارد.
پارچه های با عرض بیشتر، قیمت بالاتر و با عرض کمتر، قیمت پایین تری دارد.

به سایت امتیاز داده و ما را خشنود سازید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: معصومه یوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
آی دی تلگرام: yousefi_m6@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت عمده انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در نمایندگی رسمی عمده فروشی انواع پارچه های بیمارستانی، قیمتی …

کانال تلگرام اینستاگرام