فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / مرکز خرید پارچه اسپان باند از درب کارخانه تولیدی

مرکز خرید پارچه اسپان باند از درب کارخانه تولیدی

خرید پارچه اسپان باند از درب کارخانه تولیدی به صورت عمده می تواند با قیمتی کاملا مناسب و ارزان در کنار کیفیت خوب و بالا از مرکز آن صورت بگیرد و با روش آنلاین خواهید توانست به راحتی این خرید را ثبت نمایید.

برترین کارخانجات تولید پارچه اسپان باند در ایران

همان طور که مسلما می دانید در داخل ایران و در شهرهای گوناگون، کارخانه های بسیاری هستند که در زمینه ی تولید پارچه های اسپان باند در حال فعالیت می باشند.
برخی از این شهرها به دلیل کیفیت بسیار بالایی که در تولیداتشان دارند، به عنوان برترین کارخانه ها شناخته شده اند و یک برند مخصوص به خودشان دارند.
از جمله ی این شهرها می توانیم به مواردی همچون تبریز، اصفهان، تهران، کلاردشت، همدان، ملایر، یزد و مشهد اشاره کرد که توانسته اند با استفاده از متخصص ترین و مجرب ترین نیروها در زمینه ی تولید انواع پارچه اسپان باند، همچنین به کارگیری بهترین متریال و باکیفیت ترین مواد اولیه، پارچه هایی با مرغوبیت بسیار بالا تولید نمایند.
شایان ذکر است که در شهرهای بیان شده، کارخانه های زیادی هستند که هرکدام به شیوه ی خاص خودشان، فعالیتشان را انجام می دهند و امکان دارد یک کارخانه در این میان نتوانسته باشند، خودش را به عنوان یک برند به مشتریان و تولیدی ها معرفی کند.
همچنین کارخانه هایی را می توانید در این شهرها بیابید که توانسته اند با کیفیت بالای محصولاتشان توجه مشتریان زیادی را جلب نمایند و به راحتی به عنوان یک برند معروف و پرفروش در بازار شناخته شوند.
در این کارخانه ها لازم است تا از دستگاه های مخصوصی استفاده شود که نام آن ها اکسترودر می باشد، همچنین در کنار آن نیز دستگاه های دیگری هستند که برای تولید یک محصول باکیفیت لازم می باشد و کارخانه های پارچه اسپان باند نیز در اختیار دارند.
در حالت کلی هر کارخانه ای برای فروش خوب برنامه ی خاصی دارد و به شیوه ای خاص خود را مورد معرفی قرار می دهد تا شما خریدار محترم بتوانید محصولات تولیدی اش را به راحتی خریداری نمایید.
در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی که مشاهده می نماییم، کارخانه ها و نمایندگی هایی که دارند برای خودشان، وبسایتی را طراحی و راه اندازی نموده اند که از آن طریق هم مشتریان را با خود و تولیداتشان آشنا سازند و هم این که شرایطی را فراهم آورند تا افراد راحت تر بتوانند خریدهایشان را به ثبت برسانند.
با این کارها، تولید کنندگان جهت خرید پارچه اسپان باند توسط مشتریان برنامه ریزی می کنند تا به بهترین شکل ممکن انجام شود.

خرید پارچه اسپان باند

۴ مشخصه ی اصلی پارچه های اسپان باند کدام است؟

فاکتورهایی میان پارچه های اسپان باند وجود دارد که آن ها را از یکدیگر متمایز می نماید و سبب می گردد تا فرد خریدار و مشتری بتواند برای تولید محصولی که در نظر دارد، تحقیق نماید که کدام نوع از پارچه مناسب تر می باشد.
این فاکتورها و مشخصات را می توانیم به شکل ذیل بیان نماییم:

 • وزن و گرماژ مشخص پارچه
 • نوع و اندازه عرض در پارچه اسپان باند
 • رنگبندی های آن ها
 • مقدار طولی که هر رول پارچه اسپان باند دارد.

مشخصاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، از جمله مواردی هستند که سبب می گردند تا پارچه های اسپان باند از یکدیگر مورد تفکیک قرار بگیرند.
حال مشخصاتی را می خواهیم برای این نوع پارچه ها بازگو کنیم که ممکن است یک اسپان باند از آن ها برخوردار باشد و یا این که به هر دلیلی ویژگی دیگری را در اختیار داشته باشد.
این ویژگی ها عبارت هستند از:

 • آب دوست بودن پارچه های اسپان باند
 • آب گریز بودن آن ها
 • دارای خاصیت ضد آب و یا واترپروف بودن
 • سادگی و یا چاپ دار بودنشان
 • آنتی یووی
 • آنتی باکتریال بودن
 • دارا بودن لطافت بسیار خاص در پارچه ها

خرید پارچه اسپان باند نیز با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، انجام می شود.

تولید منسوجات بهداشتی یکبار مصرف در بیمارستان ها

یکی از موارد مصرف پارچه های اسپان باند در بازار این می باشد که با استفاده از آن ها، منسوجاتی را به عنوان یکبار مصرف تولید می نمایند که در بیمارستان ها کاربرد فراوانی دارد.
در مراکز درمانی و بیمارستان ها، بیشتر افراد تمایل دارند تا از منسوجاتی استفاده نمایند که دیگر نیازی نباشد تا در نهایت آن را مورد شست و شو و یا ضد عفونی قرار بدهند.
بلکه به راحتی، پس از مصرف، آن را دور بیندازند و دغدغه ای از این بابت نداشته باشند که آیا آن لباس و یا منسوجاتی که قبلا استفاده شده است به دستی مورد شست و شو قرار گرفته است یاخیر.
این مورد مسئله ی مهمی می باشد مخصوصا در حال حاضر که ویروسی در کشورمان و همچنین در دنیا انتشار پیدا کرده است و پزشکان و پرستاران و به طور کلی کادر درمان تمایل دارند تا از منسوجاتی بهره ببرند که یکبار مصرف بوده و به راحتی پش از استفاده، آن را دور بیندازند و نخواهند که مجددا از آن بهره ببرند و آن را استفاده کنند.
از این پارچه های یکبار مصرف در تولید منسوجاتی همچون، لباس مخصوص بیماران، گان و شان، کلاه یکبار مصرف و روکش کفش و تجهیزات، رویه های بهداشتی پوشک بچه و پدهای مخصوص بانوان، زیرانداز و رواندازهای بهداشتی بیماران، ملحفه های یکبار مصرف و بسیاری موارد دیگر تولید می شود که در مراکز درمانی به کار می آیند.
خرید پارچه اسپان باند جهت این مراکز بر اساس شرایطی انجام می شود که می بایست آن ها را به طور کامل رعایت کرد.

خرید پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند بافتینه و ویژگی های آن

پارچه اسپان باند بافتینه یکی از برندهای معتبری می باشد که توانسته است این پارچه ها را با بالاترین میزان کیفیت مورد تولید قرار بدهد و در جهت استفاده ی کادر درمان و سایر موارد استفاده به بازار عرضه کند.
از آن جایی که شرکت بافتینه از شرکت های بسیار معروف می باشد و تولیداتش در میان مردم و تولیدی ها محبوبیت زیادی دارد، می توان آن را به عنوان یک شرکت موفق در زمینه ی تولید پارچه اسپان باند دانست.
برترین ویژگی هایی که می توان برای یک پارچه اسپان باند بیان نمود را در تولیدات این کارخانه می توان دید و شما به عنوان یک خریدار این توانایی را دارید که در میان تولیدات این مجموعه، آن پارچه ای که بیشتر با مشخصات در ذهن شما جور می باشد را برگزینید و مورد خرید قرار بدهید.
این کارخانه در تولیدات خود از بهترین مواد اولیه استفاده کرده است که به عنوان بهترین در میان سایر کارخانه ها شناخته شده است.
خرید پارچه اسپان باند از این کارخانه بسیار مقرون به صرفه می باشد و از کیفیت بالای محصولات می توان این موضوع را متوجه شد که در عین استفاده از بهترین پلی پروپلین، از افرادی که در این زمینه تجربه و توانایی زیادی دارند و همچنین مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها بهره می برد.
تمامی این موارد در کنار هم موجب می شوند تا بهترین و باکیفیت ترین پارچه ی اسپان باند تولید شود و به بازار عرضه گردد.

خرید پارچه اسپان باند

قیمت پارچه اسپان باند بافتینه در بازار

پارچه اسپان باند بافتینه در بازار را می توان با قیمتی کاملا مناسب و به صرفه تهیه کرد.
همان طور که می دانید کارخانه اسپان باند بافتینه، از کارخانه های معروف و معتبر در این حیطه می باشد و تولیداتی بسیار مرغوب دارا است.
با توجه به بالا بودن کیفیت در این تولیدات، توقع می رود که قیمت آن ها نیز بالا باشد اما اگر در میان سایر کارخانه ها دقت کنید، متوجه می شوید که با وجود کیفیت بالا، قیمتی بسیار مناسب دارند.
برای این که بتوانید قیمت پارچه اسپان باند بافتینه را به دست بیاورید، می توانید از چند راه اقدام کنید.
یکی از این راه ها این است که به صورت مستقیم و حضوری به درب کارخانه مراجعه نمایید و تقاضای لیست قیمت بدهید.
در این صورت امکان دارد این راه برای شما هزینه ی بیشتری داشته باشد تا بخواهید به درب کارخانه در شهر مورد نظر مراجعه کنید.
مهم ترین مسئله این است که در حال حاضر این روش آنقدرها هم کاربردی نیست زیرا قیمت های موجود در بازار مدام در حال تغییر هستند و نوسانات زیادی وجود دارد.
به همین دلیل واجب است تا از راهی اقدام کنید که در صورت تصمیم به خرید از آن کارخانه، با قیمت جدیدی مواجه نشوید.
این راه از طریق آنلاین و به شکل اینترنتی می باشد و شما می توانید با کارخانه ی بافتینه و یا نمایندگی آن به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و درخواست لیست قیمت اسپان باندها را بدهید.
در این صورت بدون هیچ گونه هزینه ی اضافی توانسته اید لیست قمیت محصولات بافتینه را کاملا به روز و معتبر به دست بیاورید.

چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند؟

خرید پارچه اسپان باند می تواند به صورت اینترنتی صورت بگیرد که یکی از روش هایی است که بسیار مورد توجه مشتریان این حوزه قرار گرفته است.
با خرید اینترنتی پارچه اسپان باند این امکان برای شما وجود دارد که از مزایای این روش بهره مند شوید و کاملا راحت و بدون دردسر تمامی سفارشات خودتان را انجام بدهید.

با استفاده از این روش شما می توانید در هر زمان و مکانی که تمایل دارید نسبت به خرید اسپان باندهای مورد نیازتان اقدام کنید و لازم نیست که حتما در زمان های اداری و یا مکان های در نظر گرفته شده جهت سفارش حضوری، این اقدامات را انجام بدهید.
خرید اینترنتی پارچه اسپان باند از روش های مهم جهت خرید می باشد که به تازگی با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی به وجود آمده است.
اما در این میان برخی از افراد این روش را قبول ندارند و بر این عقیده هستند که در روش حضوری می توانند جنس را مشاهده کنند، به آن دست بزنند.
برای آگاه شدن این افراد می توان گفت که در صورتی که درخواست کالیته محصولات را از شرکت مورد نظر بدهید، می توانید قبل از این که سفارشتان را ثبت نمایید، آن ها را مشاهده کنید و در صورت تأیید از طرف شما سپس نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

خرید پارچه اسپان باند

سفارش خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی با کمترین قیمت

شما خریدار محترم می توانید پارچه اسپان باند بیمارستانی را با کمترین قیمت از طریق چند راه سفارش بدهید.
مهم ترین نکته ای که در این میان می تونیم به شما یادآور شویم این است که برای این که پارچه را با قیمت مناسب و حتی زیر قیمت بازار خریداری کنید، می بایست به صورت مستقیم به خود تولید کننده و یا نمایندگی آن مراجعه فرمایید.
در این صورت شما توانسته اید دلال و واسطه را حذف کنید که خود این موضوع موجب می شود تا اسپان باند را با قیمتی باور نکردنی تهیه کنید.
سفارشی که به صورت مستقیم از درب کارخانه و یا نمایندگی معتبر و رسمی آن مجموعه انجام می شود، بسیار به صرفه تر می باشد تا خریدی که از طریق بازار صورت بگیرد.
همچنین در صورتی که نیاز شما به این پارچه زیاد است، می توانید آن را در حجم های بالاتر تهیه کنید که هرچه حجم سفارشات شما بیشتر باشد، فروشنده و یا تولید کننده راحت تر می تواند برایتان تخفیفی قائل شود.
از آن جایی که بیمارستان ها نیاز شدید و زیادی به پارچه های اسپان باند دارند، بنابراین سعی می کنند تا آن را در حجم های بالا تهیه کنند و سفارش بدهند.
برخی بیمارستان ها و مراکز درمانی خودشان، تولیدی دارند و این تولیدی ها به صورت مستقیم با کارخانه های تولید کننده ارتباط برقرار می نمایند و هرآنچه که نیاز دارند را خریداری می کنند.
برخی از مراکز درمانی هم به صورت شخصی، تولیدی مخصوص به خود ندارند و با تولیدی های دیگر کار می کنند که در این صورت تولیدی، پارچه هایی که برای فروش خودش نیاز دارد را درخواست می دهد و سپس به تولیدات می پردازد و در نهایت با استفاده از بازاریابانی که دارد، نسبت به بازاریابی محصولات آماده ی خود رد بیمارتسان ها و مراکز درمانی اقدام می کند.
در هر دو صورت، اگر خرید به صورت مستقیم و بدون واسطه و دلال صورت بگیرد، برای فرد خریدار بسیار به صرفه تر خواهد بود.

به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: معصومه یوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
آی دی تلگرام: yousefi_m6@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه اسپان باند پزشکی گان

خرید پارچه اسپان باند پزشکی گان با قیمت عمده

خرید پارچه اسپان باند پزشکی گان با قیمت عمده از طریق نمایندگی های معتبر عرضه …

کانال تلگرام اینستاگرام