فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / فروش پارچه اسپان باند یزد قیمت کارخانه

فروش پارچه اسپان باند یزد قیمت کارخانه

فروش پارچه اسپان باند یزد با قیمت کارخانه در خود کارخانه های یزد و همین طور در نمایندگی های معتبری که کارخانه ها در شهری برای خودشان راه اندازی کرده اند، انجام می شود.

کارخانه تولید پارچه اسپان باند یزد

برای تولید پارچه های اسپان باند کارخانه های متفاوتی در شهرهای گوناگون وجود دارند که به دلیل کیفیت بالایی که در تولیداتشان دارند، توانسته اند توجه بسیاری از تولیدی ها و عامه ی مردم که در صنعت تولیدی محصولات از پارچه های اسپان باند قرار دارند را جلب کنند.
پارچه های اسپان باند در کارخانه های شهرهایی مانند: ملایر، همدان، تبریز، اصفهان، یزد، تهران، مشهد و کلاردشت تولید می شوند. این شهرها بالاترین سهم را در تولید پارچه های اسپان باند دارند و به دلیل کیفیت بالای تولید، به برند معتبر تبدیل شده اند و تولید زیاد و در عین حال فروش خوبی را تجربه می کنند.
کارخانه های تولیدی اسپان باند در یزد، همان طور که گفته شد یکی از همین کارخانه هاست که توانسته است با استفاده از دانش و تکنولوژی های مدرن و بهره بردن از پرسنل کاربلد سهم به سزایی در تولیدات باکیفیت از خود بر جای بگذارد.
کارخانه های معروف و معتبر شهر یزد که توانسته اند پارچه های بی بافت را تولید کره و همچنین اولین تولید کننده ملت بلون در عرض های مختلف در سطح کشور نام دارند.
این کارخانه ها دارای نمایندگی های متعددی در سطح کشور نیز می باشند و توانسته اند فروش پارچه اسپان باند خوبی را تجربه کند.
در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم، اکثر کارخانه ها برای معرفی بیشتر خودشان به بازار و تولیدی ها و همچنین بالا بردن اطلاعات افراد در زمینه ی تولید انواع پارچه ها و بهبود انجام سفارشات هم برای رفاه حال مشتریان و هم برای فروش بیشتر خود کارخانه، سایت اینترنتی باز کرده اند.

در این سایت ها علاوه بر مشخصات کاملی که از محصولاتشان می گذارند، قیمت های مشخص شده ای نیز گذاشته می شود که سبب می شود تا افراد راحت تر نسبت به خریدشان تصمیم گیری کنند.

فروش پارچه اسپان باند

پارچه یکبار مصرف اسپان باند چه ویژگی هایی دارد؟

برای دانستن ویژگی های پارچه های یک بار مصرف اسپان باند ابتدا لازم است تا کمی درباره خود اسپان باندها و نحویه ی تولیدشان سخن بگوییم تا پس از آن به ویژگی هایشان اشاره کنیم.
پارچه های اسپان از خانواده ی پارچه های بی بافت می باشد که جنسش از پلی پروپلین است.
این پارچه نام های متفاوتی دارد که شاید هرکدام از افراد آن ها را با یکی از این نام ها بشناسند. نام هایی همچون: پارچه های یک بار مصرف، بی بافت، نبافته، لایه ی سوزنی، نبافته ی سوزنی، نبافته ی اسپان از جمله نام های دیگر پارچه های اسپان باند هستند.
پارچه های معمولی همگی از تار و پود از الیاف نخ هستند در حالی که اسپان باندها از الیاف پرس تشکیل می شوند. اگر به بافت نمد و موکت توجه کنید مفهوم این سخن را متوجه خواهید شد.
ویژگی هایی که سبب شده است تا پارچه های اسپان باند طرفداران بیشتری نسبت به سایر پارچه ها داشته باشند عبارتند از:

 1. آب گریز بودن پارچه های اسپان باند
 2. آب دوست
 3. ضد آب و یا واتر پروف بودن
 4. سادگی و یا چاپ دار بودن اسپان باندها
 5. حالت آنتی باکتریال پارچه ها
 6. حالت های آنتی یووی بودن پارچه های اسپان باند
 7. لطافت این پارچه ها

ویژگی ها و خصوصیات بالا را پارچه های اسپان باند هم می توانند داشته باشند و هم نداشته باشند. درواقع داشتن هرکدام از این ویژگی ها سبب می شود که کارایی پارچه بیشتر و یا کمتر شود.
و اما ویژگی هایی نیز وجود دارد که سبب تمایز خود اسپان باندها از یکدیگر می شود مانند:

 • گرماژ و وزن پارچه ها
 • عرض اسپان باندها
 • رنگ بندی پارچه های اسپان باند
 • طول هر رول اسپان باند

ویژگی های دیگری نیز هستند که بیان کردنشان خالی از لطف نیست.
ویژگی هایی مانند یک بار مصرف بودن که به سبب ان افراد زیادی مخصوصا مراکز درمانی و بیمارستان ها تمایل زیادی به استفاده از آن ها دارند.
پارچه های اسپان باند به عنوان دوستدار محیط زیست شناخته شده اند و این به این دلیل می باشد که این پارچه ها به راحتی و با سرعت بسیار بیشتر از مواد دیگر بازیافت می شوند و مجدد به چرخه ی طبیعت بر می گردند. این پارچه ها آلودگی به همراه ندارند و از این بابت بسیار از طرف طرفداران محیط زیست توصیه می شوند.
فروش پارچه اسپان باند با قیمت های متفاوت به دلیل وجود همین ویژگی های فوق می باشد. زمانی که یک اسپان باند کاملا ساده می خواهیم دریافت کنیم به مراتب قیمتی پایین تر از اسپان باندهایی خواهیم داشت که تمامی مشخصات اصلی را دارا هستند و برای مصارف مهم و کارآمد مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش پارچه اسپان باند

چرا پارچه اسپان باند ارزان قیمت است؟

پارچه های اسپان باند با توجه به جنس پارچه و نوع بافت آن از قیمتی بسیار کمتر نسبت به سایر پارچه ها برخوردار است.
این ارزان بودن سبب شده است تا افراد و تولیدی ها بیشتر تمایل به استفاده از آن ها داشته باشند و تولیدات زیادی را در این زمینه ایجاد نمایند.
یک بار مصرف بودن پارچه های اسپان باند هم بی تاثیر در قیمت آن نیست.

البته در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و یا کووید ۱۹ مصرف این پارچه بسیار بیشتر از قبل شده است و افراد و تولیدی های لباس های یک بار مصرف خرید بسیار بیشتری نسبت به قبل از این نوع پارچه را انجام می دهند.
این استفاده ی بیشتر نسبت به قبل و درواقع نیاز بازار به حجم بیشتر این پارچه های اسپان باند نیز سبب ایجاد تغییراتی در قیمت آن شده است، اما باز هم دارای قیمت مناسبی هستند.
چیزی که واضح این می باشد که هرچه عرضه و تقاضای یک کالا و یا محصولی بیشتر باشد، قیمت آن دچار نوساناتی می گردد.
برای این که بتوانید فروش خوب و بالایی داشته باشید کیفیت را فدای قیمت نکنید. این اطمینان را داشته باشید که اجناس بی کیفیت به زودی رو می شوند و سفارش دهندگان و مصرف کنندگان دیگر تمایلی به استفاده از آن ها ندارند و در عین حال برای ثبت سفارششان نیز نزد شما نمی آیند.

راهکارهای خرید پارچه اسپان باند باکیفیت چیست؟

برای خرید پارچه های اسپان باند باکیفیت باید تجربه ی بسیار زیادی در این زمینه کسب نمایید.
در حقیقت مهم است که آشنایی کاملی با انواع پارچه ها و خصوصیات و ویژگی هایشان و حتی نحوه ی بافتشان داشته باشید.
این که هر پارچه در چه کارخانه و شهری بیشترین میزان تولید و کیفیت را دارد مهم می باشد.
دارا بودن اطلاعاتی کامل در زمینه ی پارچه ها توانایی این موضوع را به شما می دهد که بتوانید پارچه های باکیفیت را از نامرغوب تشخیص بدهید و خریدی شایسته تر داشته باشید.
یکی از راهکارهایی که برای خرید پارچه های اسپان باند باکیفیت وجود دارد این است که قبل از خرید از هر کارخانه ای ابتدا از آن ها درخواست کالیته و یا نمونه پارچه نمایید. با دریافت این کالیته ها می توانید قبل از انجام سفارش و جهت اطمینان حاصل کردن از جنس و کیفیت پارچه ها، آن ها را به هر آزمایشگاهی که خودتان تمایل دارید تحویل بدهید تا کاملا متوجه شوید که کارخانه کیفیت لازم را در پارچه ها به وجود آورده است یا خیر؟!
پیشنهاد ما برای سفارش های در حجم بالا، انجام صد در صدی این کار است تا با خیالی راحت سفارش خود را ثبت و تحویل بگیرید.
مورد دیگر که برای افرادی که تجربه ی کامل و کافی در مورد پارچه ها دارند مورد استفاده قرار می گیرد، این است که رنگ یکدست پارچه ها نشان دهنده ی کیفیت بالای آن هاست. هرچه رنگ یک پارچه یکدست تر باشد، پارچه از کیفیت بالاتری برخوردار است و برعکس.
کارخانه ها و تولیدی ها اگر به این موضوع توجه کنند که با فروش پارچه های باکیفیت می توانند مشتری های ثابتی برای خودشان دست و پا کنند، به خوبی شاهد این خواهیم بود که در بازار نوسانات از بین می رود و هم تولیدکننده و هم مصرف کننده از این امر بسیار خشنود خواهند بود.
متاسفانه بسیاری از کارخانه ها در فروش محصولاتشان صداقت را دخیل نمی کنند و همان کیفیت بیان شده را به مشتری تحویل نمی دهند و این امر سبب بی اعتمادی تولیدی به کارخانه ها و در نهایت بی اعتمادی مصرف کننده ها به تولیدی ها می شود.
شایان ذکر است این چرخه ی بی اعتمادی می تواند ضربه ی بدی به این صنعت وارد نماید.

فروش پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند بیمارستانی و نمایندگی فروش آن

پارچه های اسپان باند برای مصارف گوناگونی تولید می شوند و برای برخی مصارف لازم است تا ویژگی های خاصی به پارچه افزوده شود تا برای تولید محصول مورد نظر آمادگی کافی داشته باشد.
برای مثال پارچه های اسپان باند چند لایه نیز وجود دارد. اسپان باند های سه لایه و چهار لایه که در ان ها از لایه ی ملت بلون استفاده می شود که سبب می گردد تا از عبور گرد و غبار و آلودگی ها و انواع ویروس و عفونت جلوگیری کند.

یکی از موارد مصرف اسپان باندها در مصارف پزشکی و بهداشتی می باشد که موارد و محصولاتی مانند: دستمال های خیس بهداشتی، لباس های اتاق عمل وجراحی، زیرانداز و رواندازهای بیماران، کلاه و ماسک، لباس های یک بار مصرف، روکش کفش و تجهیزات، ساک وسایل، رویه های بهداشتی پدهای بانوان و پوشک بچه و لایه ی هیدروفیل نیز تولید می شوند.
پارچه های اسپان باند بیمارستانی معمولا در عرض های ۱۰۰، ۱۲۰، و ۱۶۰ سانتی متری تولید می گردند. وزن و گرماژ ان ها هم از ۱۶ گرم به بالا می باشد.
پارچه های اسپان باند از تنوع رنگ بالا برخوردار هستند که این نیز سبب می شود بیمارستان ها و مراکز درمانی با توجه به نوع نیازشان رنگ مورد نظر را برای دوخت محصول خاص سفارش دهند.
اسپان باندهای بیمارستانی را هم می توان به صورت مستقیم و حضوری از درب کارخانه ی تولیدکننده تحویل گرفت و هم از طریق نمایندگی های فروش هر کارخانه که تقریبا در تمامی شهرها موجود می باشد.
اما موضوعی که مهم است این می باشد که اکثر تولیدی ها به صورت مستقیم به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه می کنند و سفارش های کلان و با حجم بالا از آن ها می گیرند و سپس خودشان با مراجعه به نمایندگی های پارچه اسپان باند نسبت به خرید عمده اقدام می نمایند.
یک مورد دیگر هم وجود دارد این است که برخی بیمارستان ها و مراکز درمانی برای خودشان تولیدی مستقلی دارند و بنابراین نیازی به تولیدی های بیرون ندارند و سفارششان را مامور خرید بیمارستان به صورت مستقیم به کارخانه ها ارسال می نماید.
فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی در نمایندگی فروش معتبر آن ها انجام می شود و خرید از این نمایندگی ها سبب ثبات قیمت در پارچه ها و بازار می شود. هرچه حضور واسطه ها در بازار تمامی وسایل و محصولات مخصوصا پارچه های اسپان باند کمتر شود، در نهایت سبب می شود تا محصولی که مشتری و یا مصرف کننده دریافت می کند، قیمتی منصفانه تر و عادلانه تر به همراه داشته باشد.

فروش پارچه اسپان باند

فروش پارچه اسپان باند یزد با قیمت استثنایی

فروش پارچه اسپان باند همان طور که پیشتر توضیح داده شد دارای شرایطی بود.
زمانی می توان این پارچه ها را با قیمتی مناسب دریافت کرد که در عین حال کیفیت هم در آن رعایت شده باشد. یعنی نباید کیفیت را فدای قیمت کنیم آن هم در مواردی که با جون مردم در ارتباط است.
برخی از کارخانه ها توانسته اند با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن قیمت نهایی پارچه ها را پایین تر بیاورند و این سبب می شود که پارچه های اسپان باند باکیفیت، با قیمتی به صرفه تر در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.
یکی از شهرهای تولیدکننده اسپان باند همان طور که بیان شده بود، شهر یزد است. کارخانه های این شهر با به کارگیری بهترین شرایط و امکانات توانسته اند محصولی با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب وارد بازار نمایند.
مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین شیوه خرید انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی در طیف های رنگی موجود را همین حالا از طریق این مجموعه، تجربه خواهید نمود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: معصومه یوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
آی دی تلگرام: yousefi_m6@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه اسپان باند

ارزانترین قیمت پارچه اسپان باند بافتینه در تهران

قیمت پارچه اسپان باند بافتینه در تهران را می توانید به صورت آنلاین از سایت …

کانال تلگرام اینستاگرام